kaderníctvo

5 krokov, ako vybrať to správne kaderníctvo pre Váš veľký deň

Už ste sa hrabali internetom a našli ste ten úžasný účes, ktorý by sa vám jednoznačne hodil? Alebo ste sa naopak zľakli tých hrôzostrašných módnych výstrelkov, ktoré po internete kolujú? Ako len v tom množstve nájsť to správne kaderníctvo?


Práve preto vám prinášame 5 jednoduchých krokov, ako nájsť toho správneho kaderníka / kaderníčku, jednoducho osobu, ktorá vás v ten váš veľký deň urobí najkrajšou. 🙂 Určite si vyhraďte čas na nasledujúce kroky, pretože nielen hľadanie po internete zaberá veľa času, ale najmä osobná návšteva salónov, a tvorba účesov.

Kaderníctvo
Zdroj foto: Internet

KROK 1

Internet poznáte, tak klikajte: Google, opýtajte sa všeobecne na sociálnych sieťach, tripadvisor, pýtajte si odporúčania priateľov, napíšte na svadobné portály, oslovte kamarátky, ktoré sa už vydali… Vyberte si vo svojom okolí salóny a kaderníctva, prípadne kaderníkov živnostníkov.

KROK 2

Už ste si vybrali? Nezabudnite si pozrieť ich hodnotenie, recenzie na sociálnych sieťach i na webe. A najmä – počúvajte svoju intuíciu. Ktoré z tých množstva miest sa ti najviac páčilo podľa obrázkov a hodnotení na internete? Vyber si 3. A choď tam. 🙂 Kto nevyskúša, nemôže súdiť. Slová na internete, ani tie krásne obrázky sa nie vždy musia rovnať skutočnosti.

KROK 3

V týchto troch salónoch si nechajte spraviť svadobný účes. Máte viacero možností. Môžete prísť s fotografiou vášho vysnívaného účesu. Môžete im svoju predstavu o účese len opísať. Taktiež môžete kaderníkom prenechať plnú dôveru a nechať sa nimi prekvapiť.

Nevesta v kaderníctve

TIP 1:

Keď vieš, že tvoje vlasy sú úžasné, keď sú natočené do vĺn, ale zároveň vieš, že ti rýchlo spadnú tie vlny, oboznám ich o tom.

TIP 2:

Keď viete, že budete počas svadby stále tancovať, a nemáte rada spotené vlasy na svojom krku, povedzte im o tom. Nech vám vlasy zopnú alebo vypnú dohora.

TIP 3:

Po tohtoročnej skúsenosti so salónmi, vám dám jednu skvelú radu. Nespomínajte, že sa idete vydávať. 😀 Keď chcete ušetriť nejaké tie €, nehovorte, že potrebujete svadobný účes ako nevesta, lebo vám povedia aj 3-násobnú sumu. Povedzte, že chcete účes na svadbu, opíš im tvoje šaty, ukáž obrázok,… rovnako to platí aj o nechtoch, líčení, o spodnom prádle, o doplnkoch … ). Prípadne si porovnaj vopred ceny na internete.

KROK 4

Účesy si odfoťte do mobilu, poraďte sa s kamarátkami, ale aj budúcim manželom. Porovnajte trvanie účesu, krásu, štýlovosť, kvalitu vs. cenu – však to poznáte. 🙂

KROK 5

Nezabudnite následne svoju spokojnosť s účesom spomenúť v recenzii pre daný salón. Aby aj budúce nevesty mali možnosť ľahšej voľby. 🙂 Prajeme veeeeľa trpezlivosti pri česaní a všetkých ďalších prípravach.

Čítali ste už článok, ako zabaviť počas svadby hostí? Rôzne aktivity, ktoré sme zažili na svadbách si prečítajte TU.

Napísala Petra Ragas

Ján Zoričák

Ján Zoričák

Ján je svadobný kameraman, ktorý zachytáva dôležité okamihy života klientov, aby mali na tieto chvíle nádherné a živé spomienky.
Share on facebook
Zdielať na Facebooku
Share on twitter
Zdielať na Twitri
Share on linkedin
Zdielať na LinkedIn

Pridaj komentár

Súbory cookies používame pre lepší zážitok s našou web stránkou. Používaním našej webovej stránky vyjadrujete súhlas so zásadami ochrany osobných údajov.